FreeLifeCars Motokaravan

FreeLifeCars motokaravanları içerisine yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modülleri eklenerek dönüştürülmüş halidir. Çekiş sağlayacak herhangi bir araca ihtiyacı olmaz. 2–4 kişilik seyahatler için uygundur. Ulaşım ve konaklamanın tek bir araç ile yapılmasına olanak sağlar.

Teknik Özellikler

Araç Özelliği: Araç 1.6 dizel motor manuel vitestir. Bluetooth, Usb, Aux, Geri görüş kamerası bulunmaktadır. (Araçlarımızın bakımları ve eksikleri sürekli kontrol edilip giderilmektedir. Araç lastiklerimiz mevsimsel olarak yenilenmektedir.)

Karavan İzolasyonu: Teknelerde ve Yatlarda kullanılan Yanmaz Monoblok gövdeden yapılmıştır. Sac profil kullanılmadığından dolayı izolasyon kalitesi sınıfının en iyisidir.

Karavan içi ölçüler:  Oturma alanı yatak ölçüsü; 190x130cm mutfak üstü yatak; 185×60 cm dir. Kabin içi yükselik ise 190cm/180cm arasıdır.

Karavan Donanımı: Sıcak su (220v) kasetli Tuvalet, banyo, ortam Isıtıcı(Webasto), ocak(Can), eşya dolapları,enerji tüketimi çok az olan 12v 65 LT indel buzdolabı, thule marka Tente, 220V Priz çıkışlar ı(İnvertör sistemi), dış duş, 106LT temiz su tankı, 55LT pis su tankı, otomatik kirli su boşaltım sistemi ve antibakteriyel zemin kaplama özelliklerine sahiptir. Oturma grubu ve teleskopik ayaklı çift kişilik yatak olma özelliğine sahiptir. Tek kişilik extra yatak mevcuttur.

Enerji Sistemi: Monokristal 180w güneş paneli ve 105 mah jel yaşam aküsü mevcut olduğundan tüm enerji ihtiyacını güneşten karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda araçta aynı zamanda seyir şarj mekanizması vardır. Yani güneşli olmayan günlerde araç seyir halindeyken yaşam akülerini şarj edebilir.

Temizlik: Araçlarımızda her teslimat öncesi ozon cihazlarımızı kullanarak tüm bakterileri öldürüyoruz ve sonrasında gerekli kimyasal ve dezenfektanlar ile  detaylı olarak silinmesini sağlıyoruz.

Karavancılarımıza iyi bir deneyim sunmak için, mutfak gereçleri, yatak gereçleri ve Kamp sandalyesi, masası gibi gereçlerde ücretsiz olarak verilmektedir.  7/24 destek hattımızı arayıp aklınıza takılan tüm soruların cevabını ve teknik destek alabilirsiniz.

Free Life Cars ile

Profesyonel Karavan Kiralama

Hizmet Kalitesi

Avrupa standartlarında üretilen karavanlarımız, görsel zenginliğin yanı sıra kamp alanlarına bağlı kalmadan sizi özgür kılacak şekilde üretilmiş olup, bir karavancı gözüyle değerlendirerek sizlere sunmaktayız.

Konfor

Karavanlarımızı, sunulan minimal alanlarda ULTRA konforu yaşatacak şekilde tasarlayarak mutlu anılar biriktirmenizi hedefliyoruz.

İletişim

Telefon

0 (232) 234 46 44

0 (533) 488 04 44

 

Adresimiz

Kahramandere Mahallesi 890 Sokak No: 13/3 Güzelbahçe / İzmir